Aleksandar Stevanović

#
Ime
Aleksandar Stevanović
Nacionalnost
srbСрбија
Trenutni tim
KAMENIČKI VITEZOVI, NEDOBITNI
Bivši timovi
HTEC, KAMENIČANI, KAMENIČKI VITEZOVI, MAMURLUK, PARAGOVO
Lige
MERIDIAN LIGA NOVI SAD, II LIGA NOVI SAD, IV LIGA NOVI SAD, IT LIGA NOVI SAD, LETNJA LIGA GRUPA B
Sezone
Sezona 2026/2027, Sezona 2026, Sezona 2025/2026, Sezona 2025, Sezona 2024/2025, Sezona 2024, Sezona 2023/2024, Letnja Liga 2024, IT Liga 2022-2023

MERIDIAN LIGA NOVI SAD

SezonaKlub
NEDOBITNI200000000.000.00100.00
Укупно-200000000.000.00100.00

II LIGA NOVI SAD

SezonaKlub
KAMENIČKI VITEZOVI431000000.000.00100.00
Укупно-431000000.000.00100.00

IV LIGA NOVI SAD

SezonaKlub
KAMENIČKI VITEZOVI5960000080.000.0020.00
KAMENIČANI2100000050.000.0050.00
MAMURLUK100000000.00100.000.00
PARAGOVO9800000044.440.0055.56
PARAGOVO7100000028.5714.2957.14
PARAGOVO330000000.0033.3366.67
Укупно-272260000040.7411.1148.15

IT LIGA NOVI SAD

SezonaKlub
HTEC200000000.0050.0050.00
Укупно-200000000.0050.0050.00

LETNJA LIGA GRUPA B

SezonaKlub
PARAGOVO6930000016.6716.6766.67
Укупно-6930000016.6716.6766.67

Istorija igrača

Sezona
Sezona 2026/20277960000057.140.0042.86
Sezona 2026101000000.000.00100.00
Sezona 2025/20266410000016.670.0083.33
Sezona 2025201000000.0050.000.00
Sezona 2024/20259800000044.440.0055.56
Sezona 20248100000025.0012.5050.00
Sezona 2023/2024430000000.0025.0050.00
Letnja Liga 20246930000016.6716.6766.67
IT Liga 2022-2023200000000.0050.0050.00
Укупно4534120000026.6711.1155.56

Rezultat

(26.10.2026.)
7 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 4+1

EPIZODA — KAMENIČKI VITEZOVI

(22.10.2026.)
6 - 4
MERIDIAN LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

BURAZERI — NEDOBITNI

(20.10.2026.)
3 - 12
MERIDIAN LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

NEDOBITNI — FK HAJDUK DIVOŠ

(19.10.2026.)
10 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 4+1

KAMENIČKI VITEZOVI — SALON KAĆA

(15.10.2026.)
6 - 7
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 4+1

AC MILAN B — KAMENIČKI VITEZOVI

(06.10.2026.)
8 - 16
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 4+1

FK LIMAN — KAMENIČKI VITEZOVI

(01.10.2026.)
19 - 4
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 4+1

KAMENIČKI VITEZOVI — JEDVA UNITED

(25.01.2026.)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

KARMIN — KONTRA FC

(15.12.2025.)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

SAKUPLJAČI — VITOROG PROMET

(19.12.2025.)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

SAKUPLJAČI — DARK KNIGHTS

(05.12.2025.)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

SAKUPLJAČI — BLACK STAR

(25.11.2025.)
4 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 4+1

WeDo SOFTWARE — KAMENIČANI

(27.10.2025)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

SAKUPLJAČI — NEDOSTATAK

(09.10.2025.)
4 - 7
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 4+1

KAMENIČANI — KOVILJ

(05.06.2025..)
6 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 4+1

RT-RK — MAMURLUK

(06.03.2025.)
8 - 3
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

BLACK STAR — DESPOT

(11.12.2024.)
12 - 2
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

PARAGOVO — PANCIRI

(27.1.2024.)
23 - 4
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

TITTANS — PARAGOVO

(17.11.2024.)
4 - 10
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

PARAGOVO — PESKOVI

(07.11.2024.)
12 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

PARAGOVO — POŠTA 021

(05.11.2024.)
5 - 8
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

PARAGOVO — TODI

(15.10.2024.)
9 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

PARGOVO — X FAKTOR

(10.10.2024.)
3 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

MAMURLUK — PARAGOVO

(24.09.2024.)
6 - 5
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

KOVILJ — PARAGOVO

(18.09.2024.)
12 - 7
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 4+1

OTPISANI — PARAGOVO

(06.09.2024.)
3 - 5
LETNJA LIGA GRUPA B
Letnja Liga 2024
SC Hattrick, teren 5+1

FOOD SIDE — PARAGOVO

(27.08.2024.)
9 - 7
LETNJA LIGA GRUPA B
Letnja Liga 2024
SC Hattrick, teren 5+1

BOKAN & LABUS — PARAGOVO

(21.08.2024.)
7 - 7
LETNJA LIGA GRUPA B
Letnja Liga 2024
SC Hattrick, teren 5+1

PARAGOVO — BIMEXPERTS

(14.08.2024.)
9 - 3
LETNJA LIGA GRUPA B
Letnja Liga 2024
SC Hattrick, teren 5+1

KIDALICE 2011 — PARAGOVO

(09.08.2024.)
1 - 2
LETNJA LIGA GRUPA B
Letnja Liga 2024
SC Hattrick, teren 5+1

PARAGOVO — UNA

(23.07.2024.)
10 - 2
LETNJA LIGA GRUPA B
Letnja Liga 2024
SC Hattrick, teren 5+1

BLACK STAR — PARAGOVO

(30.06.2024.)
9 - 8
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 4+1

PARAGOVO - VETERNIK

(28.06.2024.)
13 - 5
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 4+1

ZENTAURUS - PARAGOVO

(23.06.2024.)
13 - 3
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 4+1

PARAGOVO - TORPEDO

(15.05.2024.)
12 - 7
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

METALIK ŽABALJ — PARAGOVO

(09.05.2024.)
6 - 2
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 4+1

NOTTS COUNTY — PARAGOVO

(26.03.2024.)
5 - 4
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 4+1

NEDOSTATAK DOKAZA — PARAGOVO

(22.03.2024.)
6 - 6
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 4+1

ORFANELICA — PARAGOVO

(10.03.2024.)
5 - 3
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 4+1

LMJ — PARAGOVO

10 - 1
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

CRVENI ĐAVOLI — PARAGOVO

(09.01.2024.)
8 - 3
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 4+1

PJACA I DRUGARI — PARAGOVO

(28.12.2023.)
8 - 9
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 4+1

PARAGOVO — YOUNG BOYS

(10.12.2023.)
8 - 8
IV LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 4+1

PARAGOVO — BOLCNA

(18.10.2022.)
6 - 3
IT LIGA NOVI SAD
IT Liga 2022-2023
SC Hattrick, teren 4+1

CODOLIS — HTEC

(04.10.2022.)
5 - 5
IT LIGA NOVI SAD
IT Liga 2022-2023
SC Hattrick, teren 4+1

HTEC — RT-RK