ŠABAC 2022

SKYOPTIC MERIDIJANA I DEVOTEAM POZLATILI NOVI SAD

28. i 29. maja 2022 odigrano je državno prvenstvo u minifudbalu, a domaćin je bio grad Šabac. Novi šampion Srbije za 2022. godinu je ekipa Skyoptic Meridijana  iz Novog Sada! Sve čestitke za najmlađe šampione Srbije! Novi Sad je večeras ponovo grad minifudbala, dok je u konkurenciji kompanija, popularnom Biznis kupu Srbije, po treći put zaredom, zlato osvojila ekipa Devoteam, takođe iz Novog Sada! Sve čestitke za ove momke, zaslužena titula! 

PREVENSTVO SRBIJE 2022

Finale:
SKYOPTIC MERIDIJANA NS – CLOUD 9 SIRIUS NS  4-2

3. mesto:
LONCARGO ŠA – VRN KRAGUJEVAC   6-2

Polufinala:
VRN KRAGUJEVAC – CLOUD 9 SIRIUS  4-4p
(Nikčević x2, Jelenić x2) (Jelenić ag, Jović x2, Ignjić)
LONCARGO ŠA – SKYOPTIC MERIDIJANA NS  2-3
(Lončar x2) (Klajić, Barać, Papović)

Četvrtfinale:
LONCARGO ŠA – GRADSKA PIVNICA NS  2-0
(Lončar, Mićić)
AGENCIJA MATRA ŠA  – CLOUD 9 SIRIUS NS  2-6
(Petrović, Gavrilović) (Krstićx4, Radulović, Ignjić)
SKYOPTIC MERIDIJANA NS – REP. SRPSKA NS  1-1
(Klajić) (Bakić)
VRN KRAGUJEVAC – MINOTTI BG  3-0

Grupa A:
LANCARGO ŠA – CLOUD 9 SIRIUS NS  3-1
(Adamović, Lončar, Lujaković) (Krstić)
CLOUD 9 SIRIUS – SPARTA KG  3-2
(Tomić, Ignjić, Krstić) (Stevanović x2)
SPARTA KG – LONCARGO  1-5
(Nikolić) (Friš x2, Adamović, Lončar x2)

1. LONCARGO ŠA
2. CLOUD 9 SIRIUS NS
3. SPARTA KG

Grupa B:
SKYOPTIC MERIDIJANA NS – MAGIC DANT KG  4-0
(Simić, Papović, Popović, Kovačević)
MAGIC DENT ŠA – MINOTTI BG  2-7
(Mijalčić, Vujičić) (Rajić x2, Rudić, Dobrijević x3, Popadić)
MINOTTI BG – SKYOPTIC MERIDIJANA NS  3-5
(Popadić x2, Rudić) (Vujović x2, Klajić, Papović x2)

1. SKYOPTIC MERIDIJANA NS
2. MINOTTI BG
3. MAGIC DENT KG

Grupa C:
GRADSKA PIVNICA NS – AGENCIJA MATRA ŠA  2-2
(Vukanić, Nađ) (Gavrilović, Bogićević)
AGENCIJA MATRA ŠA – RV GRADNJA KG  4-1
(Protić x2,Petrović, Subotić) (Nikolić)
RV GRADNJA KG – GRADSKA PIVNICA NS  1-3
(Nikolić) (Vukovljak, Nađ, Žeravica)

1. AGENCIJA MATRA ŠA
2. GRADSKA PIVNICA NS
3. RV GRADNJA

Grupa D:
FC ATACANTE  ŠA – REPUBLIKA SRPSKA NS  2-4
(Tolović, Kojić) (Stojaković, Đukić, Ljubić x2)
REPUBLIKA SRPSKA NS – VRN KRAGUJEVAC  1-2
(Andrić) (Nikčević, Rajević)
VRN KRAGUJEVAC – FC ATACANTE  ŠA  5-5
(Mitrović,Đorđević x3,Stefanović) (Đorđević, Andrejić, Nađ x2)

1. VRN KRAGUJEVAC
2. REPUBLIKA SRPSKA NS
3. FC ATACLANTE ŠA

Konačan plasman:
1. SKYOPTIC MERIDIJANA NS
2. CLOUD 9 SIRIUS NS
3. LANCARGO ŠABAC
4. VRN KRAGUJEVAC
5. REPUBLIKA SRPSKA NS
6. AGENCIJA MATRA ŠA
7. GRADSKA PIVNICA NS
8. MINOTTI BG
9. FC ATACLANTE ŠA
10. RV GRADNJA KG
11. SPARTA KG
12. MAGIC DENT KG

BIZNIS KUP SRBIJE 2022

Finale:
DEVOTEAM NS – UVS 193 KG  2-1

3. mesto:
TELEDIREKT KG – ZORKA KERAMIKA ŠA  3-0

Polufinala:
UVS 193 KG – ZORKA KERAMIKA ŠA  7-1
(Blagojević x2, V.Vranić, M.Vranić, Kokotović, Zdišić x2, Đorđević) (Matić)
TELEDIREKT KG – DEVOTEAM NS  1-2
 
(Živanović) (Ljubić, Rozenberger)

Grupa A:
MUP ŠABAC – VEGA IT NS  5-2
(Sibinčić, Miajlović, Pavlović, Gavrić) (Spasojević, Miljić)
VEGA IT NS – TELEDIREKT KG  1-5
(Jović) (Vulić, Živadinović x3, Mojsilović)
TELEDIREKT KG – MUP ŠABAC  2-1
(Mojsilović, Đorđević) (Gligorić)

1. TELEDIREKT KG
2. MUP ŠABAC
3. VEGA IT NS

Grupa B:
DEVOTEAM NS – UVS 193 KG  2-2
(Đukić, Ljubić) (Milićević x2)
UVS 193 KG – SET ŠABAC  5-1
(M.Vranić x4, Kokotović) (Petrovič)
SET ŠABAC – DEVOTEAM NS  5-6
(Petrović x2, Bečko, Marković x2) (Ljubić, Đukić x2, Rapajić, Ivković x2)

1. UVS 193 KG
2. DEVOTEAM NS
3. SET ŠABAC

Grupa C:
JKP ŠUMADIJA – ZORKA ŠABAC  4-6
(Đorđević, Filipović, Maletić, Stanković) (Matić x2, Gavrilović x2, Milinković, Stefanović)
LEON ŠABAC – JKP ŠUMADIJA KG  1-4
(Pupovac) (Maletić x2, Čapjak, Đoković)
ZORKA KERAMIKA ŠA – LEON ŠABAC  7-1
(Matić x3, Petrović x2, Radovanović, Stanojević) (Mariković)

1. ZORKA ŠABAC
2. JKP ŠUMADIJA
3. LEON ŠABAC

Konačan plasman:
1. DEVOTEAM NS
2. UVS 193 KG
3. TELEDIREKT KG
4. ZORKA KERAMIKA ŠA
5. JKP ŠUMADIJA
6. MUP ŠABAC
7. SET ŠABAC
8. VEGA IT NS
9. LEON ŠABAC

Minifudbal Srbije
MINIFUDBAL SRBIJE