Dejan Vukaljević

#
Ime
Dejan Vukaljević
Nacionalnost
srbСрбија
94814
Datum rođenja
04.03.1993.
Cm
170
Kg
70
Trenutni tim
PMF SINDIKAT, VITOROG PROMET
Lige
MERIDIAN LIGA NOVI SAD, II LIGA NOVI SAD
Sezone
Sezona 2026/2027, Sezona 2026, Sezona 2025/2026, Sezona 2025, Sezona 2024/2025, Sezona 2024, Sezona 2023/2024, Sezona 2023, Sezona 2022/2023

MERIDIAN LIGA NOVI SAD

SezonaKlub
PMF SINDIKAT11000000100.000.000.00
Укупно-11000000100.000.000.00

II LIGA NOVI SAD

SezonaKlub
VITOROG PROMET6461000083.3316.670.00
VITOROG PROMET1311121010076.9215.387.69
VITOROG PROMET1210152121075.000.0025.00
VITOROG PROMET12780000033.3350.0016.67
VITOROG PROMET1118101000072.730.0027.27
VITOROG PROMET7260000071.430.0028.57
VITOROG PROMET14860010057.147.1435.71
VITOROG PROMET360001000.0066.6733.33
VITOROG PROMET00000000000
Укупно-7866635151062.8215.3821.79

Istorija igrača

Sezona
Sezona 2026/20277561000085.7114.290.00
Sezona 20261513131010073.3313.336.67
Sezona 2025/20261310152121069.230.0023.08
Sezona 202512780000033.3350.0016.67
Sezona 2024/20251419131000071.430.0021.43
Sezona 20249360010066.670.0022.22
Sezona 2023/2024161061010050.0012.5031.25
Sezona 2023360001000.0066.6733.33
Sezona 2022/202300000000000
Укупно8973676161060.6714.6119.10

Rezultat

(27.10.2026.)
5 - 8
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

DRAGON BALL — VITOROG PROMET

(20.10.2026.)
5 - 7
MERIDIAN LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

EKO PET 021 — PMF SINDIKAT

(14.10.2026.)
8 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — DŽICA

(07.10.2026.)
4 - 9
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

AC MILAN — VITOROG PROMET

(23.09.2026.)
7 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — BRKE

(16.09.2026.)
10 - 8
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — TUTUBANI

(04.09.2026.)
5 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026/2027
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — OPSAJD

(26.06.2026.)
1 - 11
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

KORVEX — VITOROG PROMET

(23.06.2026.)
6 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — PIRLI

(18.06.2026.)
8 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — BLACK STAR

(09.06.2026.)
2 - 8
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

KONTRA FC — VITOROG PROMET

(12.05.2026.)
3 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

CODOLIS — VITOROG PROMET

(29.04.2026.)
7 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — BRKE

(01.04.2026.)
10 - 0
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

MIĆKO TREND — VITOROG PROMET

(29.03.2026.)
4 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

DARK KNIGHTS — VITOROG PROMET

(22.03.2026.)
6 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — TAMO DALEKO

(15.03.2026.)
11 - 6
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 4+1

VITOROG PROMET — VERANO

(01.03.2026.)
9 - 7
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — RUBINŠTAJN

(17.02.2026.)
4 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — MILENIJUM

(10.02.2026.)
10 - 0
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — GOL RAZLIKA

(04.02.2026.)
5 - 10
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

GRADITELJ NS — VITOROG PROMET

(25.01.2026.)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2026
SC Hattrick, teren 5+1

KARMIN — VITOROG PROMET

(11.01.2026,)
2 - 12
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

KARMIN — VITOROG PROMET

(24.12.2025.)
5 - 1
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — ZENTAURUS

(15.12.2025.)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

SAKUPLJAČI — VITOROG PROMET

(03.12.2025.)
2 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

BLACK STAR — VITOROG PROMET

(20.11.2025.)
1 - 10
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

PIRLI — VITOROG PROMET

(12.11.2025.)
5 - 11
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

GRADITELJ NS — VITOROG PROMET

(04.11.2025)
8 - 11
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET - MILENIJUM

(31.10.2025.)
5 - 11
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — CODOLIS

(08.10.2025.)
6 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

KONTRA FC — VITOROG PROMET

(25.09.2025.)
4 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — DARK KNIGHTS

(01.10.2025.)
6 - 4
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

FK FIZ — VITOROG PROMET

(18.09.2025.)
3 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

OTPISANI — VITOROG PROMET

(10.09.2025.)
7 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025/2026
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — DIGITAL ATRIUM

(03.07.2025.)
7 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

HALA — VITOROG PROMET

(29.06.2025.)
5 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — OTPISANI

(25.06.2025.)
5 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

KONTRA FC — VITOROG PROMET

(19.05.2025.)
3 - 10
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

NS GROUP — VITOROG PROMET

(15.05.2025.)
5 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — GRADITELJ NS

(07.05.2025.)
4 - 7
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

CODOLIS — VITOROG PROMET

(06.04.2025.)
3 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

PIRLI — VITOROG PROMET

(01.04.2025.)
6 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — MILENIJUM

(24.03.2025.)
8 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

DARK KNIGHTS — VITOROG PROMET

(19.03.2025.)
5 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

VERANO — VITOROG PROMET

(12.03.2025.)
6 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

BLACK STAR — VITOROG PROMET

(02.03.2025.)
1 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2025
SC Hattrick, teren 5+1

BOKAN DOO — VITOROG PROMET

(06.02.2025.)
10 - 16
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — VAJERA LUX

(28.01.2025.)
4 - 8
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET - KOVILJ

(26.01.2025.)
7 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — ZNANJE

(21.01.2025.)
7 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

PMF SINDIKAT — VITOROG PROMET

(17.01.2025.)
9 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — KNINDŽE

(05.01.2025.)
9 - 11
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

METALIK ŽABALJ — VITOROG PROMET

(29.12.2024.)
15 - 8
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — PARAGOVO

6 - 11
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

PIRLI

(01.12.2024.)
9 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — DARK KNIGHTS

(24.11.2024.)
10 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG — VERANO

(10.11.2024.)
3 - 8
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

PIRLI — VITOROG PROMET

(20.10.2024.)
10 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — GRADITELJ NS

(13.10.2024.)
9 - 10
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

NEDOBITNI — VITOROG

(11.10.2024.)
1 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024/2025
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — LIPADŽIJE

(17.07.2024.)
9 - 2
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

KNS UNITED — VITOROG PROMET

(03.07.20224.)
3 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — OLDHAM

(05.06.2024.)
8 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG - CAFFE ALIBI

(15.05.2024.)
4 - 2
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — ĐIPL

(24.04.2024.)
3 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — MISTER PROPER

(14.04.2024.)
2 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

PIRLI — VITOROG PROMET

(31.03.2024.)
4 - 0
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — DARK KNIGHTS

(25.03.2024.)
10 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

KNS UNITED — VITOROG PROMET

(06.03.2024.)
3 - 7
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2024
SC Hattrick, teren 5+1

TEMMA TRADE — VITOROG PROMET

(31.01.2024.)
7 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

EKO PET 021 — VITOROG PROMET

(24.01.2024.)
5 - 8
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET - R&M GIPS

(11.01.2024.)
2 - 1
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

PIRLI — VITOROG PROMET

3 - 3
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — CORD IPS

(24.12.2023.)
4 - 12
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

KIDALICE 2011 — VITOROG PROMET

(17.12.2023.)
6 - 8
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

BIFFE UNA — VITOROG PROMET

(03.12.2023.)
9 - 5
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

CORD IPS — VITOROG PROMET

(27.11.2023.)
4 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

FARMA ŠECAR — VITOROG PROMET

(22.11.2023.)
2 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

R&M GIPS — VITOROG PROMET

(15.11.2023.)
7 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — TEMMA TRADE

(08.11.2023.)
4 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

WEST HAM — VITOROG PROMET

(25.10.2023.)
0 - 3
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — METALIK ŽABALJ

(19.10.2023.)
1 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

KNS UNITED — VITOROG PROMET

(10.10.2023.)
5 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — FORMULA B

(01.10.2023.)
5 - 2
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

KAFE SAN MARKO — VITOROG PROMET

(24.09.2023.)
6 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023/2024
SC Hattrick, teren 5+1

VITOROG PROMET — PANTERI KECBET

(07.06.2023.)
6 - 6
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023
SC Hattrick, teren 5+1

NEDOBITNI — VITOROG PROMET

(04.07.2023.)
3 - 0
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023
SC Hattrick, teren 5+1

PIRLI — VITOROG PROMET

(23.06.2023.)
4 - 4
II LIGA NOVI SAD
Sezona 2023
SC Hattrick, teren 5+1

KIDALICE 2011 — VITOROG PROMET